Dopravu zboží přepravními společnostmi nezajištujeme. Je ale možné se na dopravě dohodnout přímo s námi. Dopravu jsme schopni zajistit u objednávek s hodnotou přesahující 10 000,- a do vzdálenosti 100km od Mělníka. Jedná se o hrazenou službu. Její cena se odvíjí od reálné vzdálenosti a případné náročnosti (počet závozníků, výnos, montáž apod.) Případně je možné zboží okamžitě odvézt vlastním vozem.

Výběr stropního svítidla

Výběr stropního osvětlení s sebou nese mnoho faktorů, jež je při jeho výběru nutné pořádně zvážit. Nejprve je třeba rozmyslet, zdali bude pro váš účel lépe plnit funkci stropní svítidlo závěsné, či přisazené. Design závěsného stropního svítidla snáze upoutá vaši pozornost, a lépe tak dokreslí designový směr interiéru. Závěsná stropní svítidla jsou navržená k soustředěné distribuci světla a hodí se k použití nad jídelní či barové stoly. Výška závěsných stropních svítidel se pohybuje zpravidla kolem 150 cm. Výšku však lze upravit, a tak se nemusíte obávat jejich použití i v místnostech s nižším stropem.

U svítidel přisazených není nutné řešit výšku stropu prakticky vůbec. Přisazená stropní svítidla se umisťují přímo na strop a světlo šíří obecněji. Často jsou užívána jako primární osvětlení místnosti.

Dále se musíte rozhodnout, zda si vyberete žárovkové svítidlo, či svítidlo s integrovaným LED modulem. Svítidla s integrovaným LED modulem spolu obvykle nesou velmi atraktivní a originální design, který je umožněn ohybatelností LED pásků. Další nespornou výhodou tohoto druhu osvětlení je jeho efektivita. Až 90 % dodané energie je přeměněno na světlo, což dělá z těchto svítidel v dlouhodobém horizontu velmi ekonomickou volbu.

Žárovková svítidla profitují především z možnosti vyměnitelnosti žárovky. Nahradit starou, nefunkční žárovku je daleko levnější než koupě nového svítidla. Různé druhy žárovek spolu však přinášejí různé druhy nevýhod, na které je třeba brát zřetel při rozhodování, do jaké místnosti dané svítidlo umístíte. Klasická žárovka vyžaduje vysoký příkon, její světlo ale působí nejpřirozeněji. LED žárovka pak ztrácí část světla při průchodu difuzorem, z toho důvodu se hodí hlavně při osvětlování menších místností nebo takových prostorů, u kterých není třeba vysoce intenzivního světla, tedy například chodeb.