Dopravu zajišťujeme vlastními vozy při objednávce nad 10 000 Kč do 100 Km, cena je individuální podle druhu zboží. U ostatních objednávek je zboží zarezervováno na prodejně, nebo ve skladu a je připraveno k osobnímu převzetí.

Aktuální bytové trendy

 

Pandemie změnila mnohé a všichni jsme se museli přizpůsobit. Náhle jsme začali v našich domovech trávit více času než kdykoli dříve.  Nároky na naše obydlí rostly a nestačilo už jen místo, kde bychom si odpočinuli a relaxovali. Potřebovali jsme i funkční kancelář a místo, kde bychom se mohli setkávat s rodinou a přáteli. Každý z nás doma rázem trávil mnohem více času. Středobodem našich životů se staly čtyři stěny kolem nás a my jsme se tento prostor naučili využívat nejefektivnějším možným způsobem.  Za největší trend, který je patrný i v letošním roce, lze považovat „fúzi pracovního a osobního života“. Pro mnoho lidí se jejich pracoviště přesunulo domů a stalo se nedílnou součástí interiéru. Ať už pozměníte účel dosud nevyužitého koutu, nebo si zařizujete vlastní pracovnu, ujistěte se, že se ve vámi nově vytvořeném prostoru budete cítit opravdu dobře.  Zvýšíte tak svoji produktivitu. Jak toho docílit? 

a 

Vždy mějte povědomí o designovém směru, kterým se chcete vydat. Volte funkční prvky, které vám umožní maximální využití prostoru, ale myslete i na svůj pocit z nově vzniklého místa. Nepodceňujte sílu různých barevných kombinací. Důležité jsou i praktické doplňky, které by například měly prostoru dodávat dostatek světla a zároveň zapadat do vašeho konceptu.

                                                                                                                                                                                                d

 

.Pro co nejefektivnější využití každého centimetru zvažte nákup multifunkčního nábytku, který s sebou nese mnoho výhod, přizpůsobí se vašim potřebám a skutečně šetří místo. Jídlo můžete připravovat na rozkládacím kuchyňském stole, zatímco děti dělají domácí úkoly a váš partner v klidu vyplňuje tabulky.

ezgif.com-gif-maker (1)

 Rozkládací pohovka se při příjezdu návštěvy v mžiku transformuje na pohodlnou postel a 

jiuh

 i pohovka z vaší pracovny může posloužit jako lůžko díky stavitelným područkám.

lkhulkjlkh