Dopravu zboží přepravními společnostmi nezajištujeme. Je ale možné se na dopravě dohodnout přímo s námi. Dopravu jsme schopni zajistit u objednávek s hodnotou přesahující 10 000,- a do vzdálenosti 100km od Mělníka. Jedná se o hrazenou službu. Její cena se odvíjí od reálné vzdálenosti a případné náročnosti (počet závozníků, výnos, montáž apod.) Případně je možné zboží okamžitě odvézt vlastním vozem.

Jak nakupovat ?

Objednávka z eshopu slouží jako rezervace zboží po dobu tří kalendářních dní. Po vytvoření objednávky Vás telefonicky kontaktujeme a informujeme o adrese pobočky, kde je pro Vás objednávka připravena. Zároveň je možné se dohodnout na případné návštěvě mimo otevírací dobu.


Dopravu zboží přepravními společnostmi nezajištujeme, ale je možné se na dopravě dohodnout přímo s námi. Dopravu jsme schopni zajistit u objednávek s hodnotou přesahující 10 000,- a do vzdálenosti 100km od Mělníka. Jedná se o hrazenou službu. Její cena se odvíjí od reálné vzdálenosti a případné náročnosti (počet závozníků, výnos, montáž apod.)


Platba je možná hotově na místě. Lze platit i převodem na účet, ale pouze v momentě, kdy si zákazník produkt osobně prohlédne na prodejně či skladu.